2026. május 9-én Érden került megrendezésre a „Tiszán innen, Dunán túl” Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny döntője. A verseny amellett hogy megmérettetés volt, hagyományaink továbbviteléről, a közös élményekről és a zene szeretetéről is szólt.
Iskolánkat Steininger Júlia Dóra 6.d osztályos tanuló képviselte. Előadását a szakmai zsűri Ezüst minősítéssel értékelte.
Felkészítő tanár: Szűcs Evelin
Gratulálunk a szép eredményhez!




