okt172014Október 12-én (vasárnap) a DSE szervezésében a Budai-hegyekben voltunk túrázni 44 gyerekkel. 2014-10-17Bejegyzés navigációjaElőzőElőző bejegyzés:Zánkai „Őszi kirándulás”KövetkezőKövetkező bejegyzés:Őszi VigasságHasonló bejegyzésekFit-Kid Diákolimpia országos döntőjének eredménye2026-05-31„Ki a mester 2 keréken?” – egyéni és „Kerékpáros Iskola Kupa” – csapatverseny vármegyei fordulójának eredményei2026-05-31Kiállítás az iskola 135 éves jubileumi éve alkalmából2026-05-25
„Ki a mester 2 keréken?” – egyéni és „Kerékpáros Iskola Kupa” – csapatverseny vármegyei fordulójának eredményei2026-05-31