2026. május 22-én a Szolnoki Reptárban került sor a „Ki a mester 2 keréken?” – egyéni és „Kerékpáros Iskola Kupa” – csapatverseny vármegyei döntőjére. A vármegyei fordulót a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága rendezte. Mindamellett, hogy a közlekedési szabályokat jól ismerő és alkalmazni tudó tanulók országos szervezésű felmenő rendszerű versenyen mérettethették meg magukat, a verseny legfőbb célja volt ezúttal is, hogy az általános iskolás gyerekeket felkészítse a biztonságos közlekedésre.
Iskolánk tanulói a vármegyei döntőn az alábbi eredményeket érték el:
„Kerékpáros Iskola Kupa” verseny:
Lányok:
Papp Regina (7.b) – III. hely
Cseh Rebeka (7.c) – VI. hely
Fiúk:
Bagi András (7.d) – IV. hely
Gócza Márton Dániel (7.c) – X. hely
Ki a mester két keréken? egyéni verseny:
Lányok:
Badó Viktória (6.c) – II. hely
Szilvási Adrienn (6.c) – IV. hely
Fiúk:
László Levente (6.d) – III. hely
Kovács Zente (6.b) – XII. hely
Gratulálunk az elért eredményekhez!
Felkészítő tanárok: Baráth Béla és Futó Gabriella
Média megjelenések:
https://www.szoljon.hu/helyi-kozelet/2026/05/ugyessegi-vereny-kerekpar-szolnok
https://www.szoljon.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/biztonsagos-kozlekedes-verseny-szolnok


