A Szandaszőlősi Művelődési Ház adott otthont annak a kiállításnak, melyet iskolánk 135 éves jubileumi éve alkalmából rendeztünk. A kiállításon olyan alkotásokat mutattunk be, melyet a szülők, családtagok, illetve pedagógusaink készítettek.
Ezúton is köszönjük mindenkinek, hogy ilyen sok alkotást küldtek be, emelve ezzel a kiállítás értékét és színvonalát.
A képek forrása: a Szandaszőlősi Művelődési Ház facebook oldala


