XXIII. Meleg István Kémiaverseny országos döntőjének eredménye
2025. február 15-én Szegeden zajlott le a XXIII. Meleg István Kémiaverseny országos döntője, melyet két fordulóból álló levelezős megmérettetés és egy helyszíni középdöntő előzött meg. Iskolánkat Baven Anna Júlia Helena 7.b osztályos tanuló képviselte. A rangos versenyen Anna a 7. évfolyamosok között az előkelő X. helyezést érte el. Felkészítő tanár: Benca Ernő Szívből gratulálunk az…
Részletek










