2026. május 17-én az UTE Atlétika Stadion adott otthont a 2026-os Váltófutó Magyar Bajnokságnak. Az országos megmérettetésre iskolánk 8.c osztályos tanulóját, Kézsmárki Gergőt is beválogatták, aki a Szolnoki Sportcentrum – Sportiskola U20-as csapatával ezúttal a felnőtt mezőnyben versenyzett. 4×100 méter váltófutásban az előkelő IV. helyen végeztek. Ugyenezen a versenyen U14-es korosztályban Tolvaj Gréta 6.c osztályos tanuló 4×75 méter váltófutásban csapatával a VII. helyen végzett.
Gratulálunk a szép eredményekhez!



