2026. május 9-én rendezték meg Százhalombattán az Arany János Általános Iskola és Gimnáziumban a XXV. Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciáját, ahol Bózsó Martin és Cseh Kristóf 3.b osztályos tanulók a régiós I. helyezésüknek köszönhetően lehetőséget kaptak arra, hogy előadják „Vulkánok” című pályamunkájukat természettudomány/ismeretterjesztő kategóriában. Az országos döntőben a fiúk kiválóan szerepeltek, és korcsoportjukban a II. helyezést érték el.
Felkészítő: Nyolczas Edina
Ügyesek voltatok, fiúk! Gratulálunk a szép eredményhez!
Az előadás IDE kattintva tekinthető meg.



