2025. október 12-én rendezték meg Nyíregyházán az Atlétika Diákolimpia – Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság országos döntőjét, melyen iskolánk IV. korcsoportos fiú csapata a XI. helyen végzett.
A csapat tagjai: Kézsmárki Gergő (8.c), Nagy Kristóf (7.a), Oláh Tamás (7.d), Schmidt Áron (8.c), Szigeti Sebestyén (7.d)
Felkészítő testnevelő: Gyebnár Dávid
Gratulálunk a szép eredményhez!




