Iskolánk az idei tanévben is megrendezte Szépíró háziversenyét az első évfolyamosok számára, melyen 15 tanuló vett részt. A kis diákok közül a tanító nénik a legszebb munkákat emléklappal díjazták. A versenyen I. helyezést értek el: Dergez Dániel (1.c), Pozderka Hédi (1.a), Varga Lívia (1.b)
Gratulálunk a szép eredményekhez!





