dec192015Szilágyi Jázmin 2.c osztályos tanulónk asztalitenisz sportágban az I. korcsoportban városi II. helyezést ért el. Eredménye alapján bejutott a 2016. januárban rendezendő megyei döntőbe. Gratulálunk a szép eredményhez! 2015-12-19Bejegyzés navigációjaElőzőElőző bejegyzés:Katalintól KarácsonyigKövetkezőKövetkező bejegyzés:Negyedik adventi gyertyagyújtásHasonló bejegyzésekSzabóné Dóra Mónika tanárnő Németh László-díjban részesült 2026-06-16Jótékony célra ajánlottuk fel a hulladékgyűjtés bevételét2026-06-16„Könyvtárbarát iskola” címet kapott intézményünk2026-06-14