Tanuló neve |
Osztály |
Megnevezés |
Szint |
Helyezés |
Felkészítő neve |
Bödő Sándor |
3.a |
Fiumei Úti Általános Iskola- Helyesíró verseny |
megyei |
1. |
Horváth Andrásné |
Kármán Krisztina |
2.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
3. |
Molnár Péterné |
Varga Laura |
2.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
3. |
Molnár Péterné |
Ébert Gábor |
2.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
3. |
Molnár Péterné |
Fancsali Brigitta |
3.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
1. |
Horváth Andrásné |
Hevesi Tóth Norbert |
3.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
4. |
Horváth Andrásné |
Koncsik Kitti |
3.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
6. |
Horváth Andrásné |
Sáfrány Richárd |
3.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
1. |
Horváth Andrásné |
Csajbók Tamás |
3.c |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
1. |
Mészáros Mária |
Soltész János |
3.d |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
1. |
Lóczi Istvánné |
Vajda Marcell |
3.d |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
4. |
Lóczi Istvánné |
Erdős Sándor |
4.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
5. |
Szántó Piroska |
Gaál Benjamin |
4.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
5. |
Szántó Piroska |
Kovács Mónika |
4.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
5. |
Szántó Piroska |
Sokvári Cintia |
4.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
5. |
Szántó Piroska |
Sűri Nikolett |
4.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
5. |
Szántó Piroska |
Tímár Szabina |
4.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
5. |
Szántó Piroska |
Medvegy Viktória |
4.c |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
2. |
Papp Márta |
Szőke Máté |
4.c |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
6. |
Papp Márta |
Fehér Vanda |
3.a |
Mátyás Tudósai megyei vers-és prózamondó verseny |
megyei |
1. |
Horváth Andrásné |
Fodor Csilla |
2.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Irodalom verseny |
országos |
1. |
Darabos Beáta |
Nagy Margaréta |
2.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Irodalom verseny |
országos |
1. |
Darabos Beáta |
Rezes Dániel |
2.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Irodalom verseny |
országos |
1. |
Darabos Beáta |
Tasi Ingrid |
4.a |
Fiumei Úti Általános Iskola- Helyesíró verseny |
megyei |
18. |
Hornyák Lászlóné |
Fazekas Dominika |
2.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
10. |
Darabos Beáta |
Fazekas Dominika |
2.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
10. |
Darabos Beáta |
Nagy Margaréta |
2.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Irodalom verseny |
országos |
8. |
Darabos Beáta |
Simon Erika |
3.a |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
9. |
Horváth Andrásné |
Gebei Gabriella |
3.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
9. |
Lóczi Istvánné |
Lévay Zsuzsanna |
3.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
12. |
Lóczi Istvánné |
Soltész János |
3.b |
Kvalitás Tudor Hódmezővásárhely Levelezős Nyelvtan verseny |
országos |
8. |
Lóczi Istvánné |
Pintér Tamás |
|
Debreceni Országos TIT levelező verseny |
országos |
10. |
Molnár Anna |
Oláh Júlia |
|
Debreceni Országos TIT levelező verseny |
országos |
7. |
Molnár Anna |
Oláh Fanni |
|
Debreceni Országos TIT levelező verseny |
országos |
8. |
Molnár Anna |
Rodriguez Sainz Adrián |
1.c |
Kis Vakond Tanodája verseny |
országos |
1. |
Nagy Balázsné |
Rácz Angéla |
3.d |
Kis Vakond Tanodája verseny |
országos |
6. |
Lóczi Istvánné |
Szabó Nikolett |
4.a |
Kis Vakond Tanodája verseny |
országos |
3. |
Hornyák Lászlóné |
2004-2005. tanév eredményei
Tanuló neve |
Verseny megnevezése |
Felkészítő neve |
Helyezés |
Belső Annamária |
Kis Vakond magyar verseny |
Hornyák Lászlóné |
1. |
Ferenczi Gergely |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szalainé Tóth Ibolya |
1. |
Ferenczi Zsuzsanna |
Kis Vakond magyar verseny |
Bagyinszki Gézáné |
1. |
Fontos Gergő |
Kis Vakond magyar verseny |
Bagyinszki Gézáné |
1. |
Nemes Károly István |
Kis Vakond magyar verseny |
Bagyinszki Gézáné |
1. |
Szabó Helga |
Kis Vakond magyar verseny |
Hornyák Lászlóné |
1. |
Orosz Alexandra |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
11. |
Balázs Mária |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
13. |
Murvai Nikolett |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
13. |
Murvai Henriett |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Mezei Csilla |
14. |
Fancsali Brigitta |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Horváth Andrásné |
2. |
Végert Kitti |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
2. |
Bödő Sándor |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Horváth Andrásné |
3. |
Csillag Anna |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Horváth Andrásné |
3. |
Danyi Márk |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szalainé Tóth Ibolya |
3. |
Demeter Éva |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szalainé Tóth Ibolya |
3. |
Gulyás Erika |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szalainé Tóth Ibolya |
3. |
Koncsik Kitti |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Horváth Andrásné |
3. |
Kovács Liliána |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
3. |
Pásztor Attila |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szántó Piroska |
3. |
Pillió Norbert |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Horváth Andrásné |
3. |
Száraz Anna |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Katona Zsuzsanna |
3. |
Adamecz Katalin |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
4. |
Cseh Dániel |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szántó Piroska |
4. |
Kovács Mercedes |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Katona Zsuzsanna |
4. |
Kovács Mercedes |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Katona Zsuzsanna |
4. |
Nagy Krisztina |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
4. |
Oláh Júlia |
Budapesti TIT |
Molnár Anna |
4. |
Simon Erika |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Horváth Andrásné |
4. |
Sokvári Cintia |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szántó Piroska |
4. |
Fási József |
Kis Vakond magyar verseny |
|
5. |
Gyebrán Vivien |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szalainé Tóth Ibolya |
5. |
Hegedűs Márton |
Kis Vakond magyar verseny |
|
5. |
Hevesi-Tóth Norbert |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Horváth Andrásné |
5. |
Kovács Alexandra |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Hornyák Lászlóné |
5. |
Krenács Alexandra |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szalainé Tóth Ibolya |
5. |
Oláh FAnni |
Budapesti TIT |
Molnár Anna |
5. |
Rodríguez Sainz Martin |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Papp Márta |
5. |
Erdős Sándor |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szántó Piroska |
6. |
Gaál Benjámin |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Szántó Piroska |
6. |
Gebei Gabriella |
Kvalitás-Tudor Magyar Verseny |
Lóczi Istvánné |
6. |
Szabó Kinga |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
6. |
Pintér Tamás |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Molnár Anna |
7. |
Gecse Zsófia |
Hajdú-Bihar Megyei TIT |
Katona Zsuzsanna |
9. |