szept112016A 2016/2017-es tanév első hulladékgyűjtése szeptember 26-án, reggel 7 és 8 óra között kerül megrendezésre. 2016-09-11Bejegyzés navigációjaElőzőElőző bejegyzés:A 2016-2017-es tanév rendjeKövetkezőKövetkező bejegyzés:Versenyfeladatok 7. és 8. osztályHasonló bejegyzésekFit-Kid Diákolimpia országos döntőjének eredménye2026-05-31„Ki a mester 2 keréken?” – egyéni és „Kerékpáros Iskola Kupa” – csapatverseny vármegyei fordulójának eredményei2026-05-31Kiállítás az iskola 135 éves jubileumi éve alkalmából2026-05-25
„Ki a mester 2 keréken?” – egyéni és „Kerékpáros Iskola Kupa” – csapatverseny vármegyei fordulójának eredményei2026-05-31