„Könyvtárbarát iskola” címet kapott intézményünk
A Verseghy Ferenc Könyvtár és Közművelődési Intézmény is kapcsolódott az országos Könyvtári kihíváshoz, amelynek keretében a könyvtárszakma legeredményesebb intézményeit díjazzák 2026-ban. A könyvtár egyik kiemelt eseménye volt a Könyvtárbarát cím elnyerésére szóló felhívás, amelyet szolnoki általános iskoláknak hirdettek meg. A felhívás 2026. februártól – májusig tartott, melynek célja az volt, hogy egy-egy intézményből minél többen…
Részletek











