nov192013Tornyi Zita 7.a osztályos tanuló a Szegő Gábor Általános Iskola által szervezett Rajzolj velünk, c. rajzversenyen városi 2. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Fazekas Zsuzsanna Gratulálunk az elért eredményhez! 2013-11-19Bejegyzés navigációjaElőzőElőző bejegyzés:Író-olvasó találkozó Varró Dániel költővelKövetkezőKövetkező bejegyzés:XII. Országos Ifjúsági Néptáncfesztivál – HajdúnánásHasonló bejegyzésekFekete Nitái sikere vízilabda sportágban2026-06-10Fit-Kid Diákolimpia országos döntőjének eredménye2026-05-31„Ki a mester 2 keréken?” – egyéni és „Kerékpáros Iskola Kupa” – csapatverseny vármegyei fordulójának eredményei2026-05-31
„Ki a mester 2 keréken?” – egyéni és „Kerékpáros Iskola Kupa” – csapatverseny vármegyei fordulójának eredményei2026-05-31