Az Országos Diákolimpia döntőjének eredménye – labdarúgás

2014. 05. 23-24-én Fonyódligeten rendezték az amatőr kispályás labdarúgó Diákolimpia Országos Döntőjét, ahol iskolánk csapata 565 iskola közül a VII. helyet szerezte meg! A csapat tagjai: Juhász Barnabás, Serege Bence, Székely Mátyás, Hegedűs Balázs, Halicsán Norbert, Bende Áron, Barát Márkó Horváth Patrik, Iván Norbert Felkészítő tanár: Gönczölné Molnár Judit, Kövér Péter Gratulálunk a kiváló eredményhez!…

Részletek

Dalma Dance Club eredményei a tanévben

2. csoport -1.b Radeczki Viktória Balogh Zselyke Majoros Gréta Molnár Barbara Honti Emma Csényi Zsuzsa 2013.11.16. Csepel Mini Manó-Dance-Csoport kategóriában I. helyezés. 2014.03.22. Szolnok Mini Manó Show-Formáció kategóriában I. helyezés, Mini Manó- Dance-Formáció kategóriában I. helyezést 2014.04.26. Mezőkövesd Kezdő Manó -Show-Formáció kategóriában II. helyezés, Kezdő Manó-Dance-Formáció kategóriában I. helyezés 2014.05.18. Budapest Magyar Bajnokság Kezdő Manó-Dance-Csoport…

Részletek

Tornádó Hungary háziverseny eredménye

A Tornádó Hungary Háziversenyén, Show Children C kategóriában I. helyezést értek el iskolánk tanulói május 10-én! Résztvevők: Dögei Laura 3.c, Dávid Jázmin 3.c, Bozsik Hanna 3.c, Borsós Petra 4.d, Lovas Viktória 4.c Gratulálunk nekik!  

Részletek

A Moderntánc Kupasorozat eredményei

2014. május 18-án a Silver Moderntánc Kupasorozat versenyen vettek részt tanulóink. Résztvevők: Gulyás Janka 2.a, Pető Fanni 2.a, Zornánszki Hanna 2.a, Kerekes Ivett 3.a, Honti Luca 3.c, Kolláth Csenge 3.c, Tulipán Tamara 3.c Eredményeik: Dalma Dance Manó – Show-Csoport I. helyezés Dalma Dance Manó – Dance-Csoport II. helyezés Gratulálunk nekik!  

Részletek

Nagy Márk eredményei

Junior Magyar bajnokság -Latin 2.hely -10 Tánc 3.hely – Standard 4.hely Junior Kelet-Magyarország Területi bajnokság -Standard 2.hely – Latin 1.hely Országos Junior Standard Ranglista (Szolnok) -Standard 4.hely Moszkvai latin világbajnokság -Junior Latin VB Legjobb 45 páros Országos Junior Standard ranglista (Algyő) -Standard 3.hely Országos 10 tánc bajnokság (Mezőtúr) -10 tánc 2.hely Országos Junior 10 tánc…

Részletek

A megyei Képzőművészeti Vetélkedő eredményei

A Fiumei úti Általános Iskola által megrendezett  megyei Képzőművészeti Vetélkedőn : 5-6. osztályos korcsoportban: 2. hely : Horváth Imola 6.d     7-8- osztályos korcsoportban: 1. hely: Papp Orsolya 8.c   5.hely: Fodor Kata 8.a   Felkészítő tanár: Fazekas Zsuzsanna

Részletek