Asztalitenisz Diákolimpia országos döntő eredménye
2025. február 23-án rendezték az Asztalitenisz Diákolimpia országos döntőjét, melyen iskolánk 6.b osztályos tanulója, Zsigmond Simon III.-IV. korcsoportban A kategóriában II. helyezést ért el. Gratulálunk a szép eredményhez!
Részletek










